مریم امیرجلالی درباره کم کار بودن و طنزی که در تلویزیون کمرنگ تر شده است، گفت: چند سالی است که کار نکرده ام؛ کارهایی پیشنهاد می شود اما نقش ها زیاد خوب نیستند و ترجیح می دهم کار نکنم. فیلمنامه هایی پیشنهاد می شود که اصلاً کیفیت خوبی ندارند.

به گزارش تسنیم، امیرجلالی درباره اینکه چرا طنازان کاربلد و طنزهای خوب به تلویزیون برنمی گردند، افزود: طنزنویسان کاربلد در تلویزیون نیستند که فیلمنامه های طنز خوب که از جنس سادگی و حقیقت گرایی باشد، نوشته نمی شود. تجملات و زرق و برق جایش در مدیوم تلویزیون نیست. اینجا باید حرف های ساده و تأثیرگذار زد؛ مردم می خواهند هم فرهنگ بیاموزند و هم دلشان خوب باشد. آن روزگار فیلمنامه های خوب طنز نوشته می شد و طنزهای خوبی داشتیم.

او درباره کم کار بودن و طنزی که در تلویزیون کمرنگ تر شده است گفت: چند سالی است که کار نکرده ام؛ کارهایی پیشنهاد می شود اما نقش ها زیاد خوب نیستند و ترجیح می دهم کار نکنم. فیلمنامه هایی پیشنهاد می شود که اصلاً کیفیت خوبی ندارند. مردم این روزها از من می پرسند چرا طنز ساخته نمی شود و شما چرا دوباره آن آثار موفق "ترش و شیرین"، "متهم گریخت" یا "خانه به دوش" را تکرار نمی کنید؛ واقعاً نمی دانم چه جوابی به آنها بدهم.

وی افزود: خوشبختانه آنقدر بازیگر جدید آمده است که کار به قدیمی ها داده نمی شود. من دغدغه خودم را ندارم؛ درباره کسانی صحبت می کنم که عمری تلاش کردند و کاربلدند اما الان کنج خانه نشسته اند، نه حال اینها را کسی می پرسد و نه کسی به اینها کار می دهد.

وی در خصوص نقش هایی که دوست دارد به او پیشنهاد شود، توضیح داد: الان دیگر نقشی پیشنهاد نمی شود. من مصاحبه ای از آقای علی صادقی خواندم که گفته بود <<در اوج شهرت کنار رفتم، چون نقش درست و حسابی پیشنهاد نمی شود.>> واقعاً درست می گوید، نقش ها خوب نیست و بهتر است که کار نکنی.

یلدای تکراری و پرحاشیه تلویزیون

شامپو پسته برای آبرسانی موها و تحریم رشد آنها

محلول تونیک تقویت و رویش مجدد مو بیز

کار ,نمی ,پیشنهاد ,تلویزیون ,فیلمنامه ,ها ,است که ,که کار ,نمی شود ,پیشنهاد می ,می شود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
parsigp motelghoo vr2256 mehrbani gsm2020 motoyuiryesq kavehcoupler kastemodartehran vistaresazeh goldjam