به اطلاع کلیه نمایندگان محترم شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۰ صبح روز های سه شنبه مورخ ۹۸/۱۱/۰۱ و چهارشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۰۲ و تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:

فروش محصولات ایران خودرو تا 55 میلیون ارزان تر از بازار

پژو ۴۰۵ SLX بنزینی این روز ها در بازار با قیمت ۹۶ میلیون ۵۰۰ تومان فروخته می شود، اما نرخ مصوب آن در طرح های فروش فوری حدود ۶۸ میلیون تومان است که ۲۸.۵ میلیون کمتر از نرخ روز بازار آزاد در نظر گرفته می شود.

پژو پارس دوگانه سوز در بازار ۱۳۳ میلیون تومان است. این در حالی است که قیمت مصوب این محصول در طرح های فروش ایران خودرو حدود ۸۰ میلیون تومان قیمت گذاری می شود که ۵۵ میلیون کمتر از نرخ مصوب کارخانه است.

پژو ۴۰۵ دوگانه سوز نیز این روز ها در بازار با قیمت ۱۰۴ میلیون تومان فروخته می شود، اما نرخ مصوب آن در طرح های فروش فوری حدود ۶۶ میلیون تومان است که ۳۸ میلیون کمتر از نرخ روز بازار آزاد در نظر گرفته می شود.

شرایط فروش فوری ایران خودرو

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت ایران خودرو فیلتر های را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف ۲۰ روز مسترد خواهد شد.

"مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از اامات ثبت نام می باشد لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود. "

زمان فعال سازی این بخشنامه بر روی وب سایت ساعت ۱۰ صبح روز های سه شنبه مورخ ۹۸/۱۱/۰۱ و چهارشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۰۲

یلدای تکراری و پرحاشیه تلویزیون

شامپو پسته برای آبرسانی موها و تحریم رشد آنها

محلول تونیک تقویت و رویش مجدد مو بیز

میلیون ,خودرو ,ثبت ,روز ,بازار ,تومان ,ایران خودرو ,ثبت نام ,میلیون تومان ,۹۸ ۱۱ ,فروش فوری ,شرکت ایران خودرو ,فوری ایران خودرو ,محصولات ایران خودرو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
kelam2 nimseke9 amingaming minishavedicemachine filtersheni00100 hesami10 digital99 kavirgraficie fghfhggf atishdownload