اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,عبدالعلی علی عسکری

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: کشور در معرض جنگ رسانه ای بسیار قوی و گسترده قرار دارد.

به گزارش ایسنا، عبدالعلی علی عسکری شامگاه دوشنبه پنجم شهریور ماه در آیین اختتامیه بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها، اظهار کرد: افرادی در استان ها در طول یک سال تلاش می کنند تا آثاری برتر را تولید و به این جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: صدا و سیما یک پیکره واحد است و یک تعامل گسترده میان معاونت استان ها قرار دارد و علی رغم اینکه سختی های رسانه بیش از گذشته شده است، پررونق ترین دوران خود را سپری می کند.

رئیس سازمان صدا و سیما ادامه داد: امروز کشور در معرض جنگ رسانه ای بسیار قوی و گسترده قرار دارد و در دنیا هر قدرتی دارای رسانه های مهم تر از خود، است.

علی عسکری با اشاره به اینکه جهان امروز جهان ارتباطات است و زندگی در این شبکه ها هر روز بیشتر می شود، خاطرنشان کرد: شبکه ها در دنیا به سه جبهه شامل استکبار، میانه رو و مقاومت قابل تقسیم هستند.

وی ادامه داد: هدف جبهه استکبار تخریب ملت است تا از این امر سودی ببرند و نخستین پایه آنها نمایش قدرت پوشالی خود به عنوان قدرت برتر است.

علی عسکری گفت: سازمان صدا و سیما قله مقاومت است و استکبار تصمیم دارد این قله را از پا بیندازد پس شتاب زده شروع به راه اندازی شبکه های ماهواره ای کردند و اکنون ۲۹۰ شبکه ضد انقلاب راه اندازی شده که این امر در هیچ جای دنیا سابقه نداشته است.

رئیس سازمان صدا و سیما اظهار کرد: اسکتبار فضای مجازی را قدرتمند کرد تا رسانه را به پایین بکشد و هدف افکار عمومی، دخالت در آن و تغییر این افکار و ایجاد عملیات روانی است تا مردم منطق آنان را بپذیرند و تسلیم شوند.

علی عسکری بیان کرد: ایجاد تصور غیر واقعی از زندگی ملت ها به ویژه برای ایران، ضعیف بودن ایران، در حال نابودی بودن کشور و پمپاژ ناامیدی و تحقیر در میان ملت ها، از اهدافی است که توسط آمریکا و اسرائیل در حال انجام است اما آنان خودشان بیشتر در معرض آسیب هستند.

وی ادامه داد: آمریکا در حال حاضر ۲۱ هزار دلار بدهی دارد و این میزان هر روز در حال افزایش است و این به معنای فروپاشی این ابرقدرت است اما آنان برای فرپاشی دیگران نقشه می کشند.

علی عسکری اظهار کرد: امروز بیش از گذشته نقش رسانه با اهمیت شده و جنگ رسانه ای است که رسانه باید ماهیت رسانه های استعماری و استکباری را افشا کند.

رئیس سازمان صدا و سیما تاکید کرد: مردم باید بدانند رسانه های استعماری و استکباری به طور مستمر در تخریب ایران گام برمی دارند و هدف جنگ اقتصاد آمریکا و تحریم ها و ایجاد جنگ رسانه ای علیه ایران، ضربه زدن به اقتصاد کشور است و زمانی که عملیات روانی شکل گیرد ممکن است کشوری به دست خود، موجب تخریب خودش شود.

علی عسکری خاطرنشان کرد: دشمنان ایران در چند ماه گذشته در ابعادی برای ایجاد آشوب در کشور تلاش کردند و شکست خوردند و آمریکا بداند که اگر این مسیر را ادامه دهد سیلی محکمی از ملت ایران دریافت می کند.

وی اضافه کرد: دشمنان یک تروریسم رسانه ای ایجاد کردند و باید مراقب باشیم زیرا رسانه های بیگانه به دنبال حل مشکلات ایران نیستند و به نحوی اخبار را بیان می کنند که کشور را تخریب کند.

علی عسگری گفت: رسانه های بیگانه به دنبال اختلاف هستند و باید بدانیم نقش ما بسیار حساس است و باید اقدامات مفیدی انجام دهیم زیرا دنیای رسانه دگرگون شده پس باید طرحی نو دراندازیم و شفاف سازی مشرَب ما باشد.

رئیس سازمان صدا و سیما ارائه روایت درست از وقایع، افزایش اعتماد، برحذر داشتن مردم ار رسانه های خوش خط و خال و صدای مردم بودن را از اقداماتی برشمرد که باید توسط رسانه ملی انجام شود.

علی عسکری بیان کرد: مهم ترین اقدام این است که با مردم صادقانه و مهربان باشیم که این امر پایه شکل گیری و ارتقاء برای رسانه است و باید روایت رویداد انقلابی و به نفع مردم باشد و نباید از مواضع برحق ملت ایران عقب نشینی کنیم که رمز دوری از انفعال، انقلابی ماندن و اعتماد به توانایی ملی است.

وی تصریح کرد: انتقال روحیه امید به جامعه از ماموریت های بزرگ رسانه ملی است و این امر علیرغم میل دشمنان هر روز در حال افزایش است و باید بیان واقعیات را با روح امید پرورش دهیم.

علی عسکری گفت: مطالعات در زمینه رسانه از ضروریات است و باید خواست و احتیاجات مردم را به خوبی در عرصه های استانی درک کنیم و تلاش کنیم با کمک مسؤولان محقق شوند و مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم بیان شده تا پیگیری و حل شوند.

رئیس سازمان صدا و سیما اظهار کرد: اجازه ندهیم در این زمان که آمریکا به دنبال آشوب در کشور است به هدف خود برسد و باید استانداران تحرک اقتصادی ایجاد کنند.

علی عسکری با بیان اینکه یک شغل، یک زندگی است، اظهار کرد: باید درخصوص کاهش شغل حساسیت به خرج داد و همه با هم تلاش کنیم تا شغل های مختلف ایجاد شود.

وی با تاکید بر اینکه حمایت از کالای ایرانی بسیار مهم است، گفت: لازم است برای این امر برنامه ریزی کنیم که برای رونق کشور بسیار حیاتی است.

رئیس سازمان صداوسیما خاطرنشان کرد: شرکت های دانش بنیان از عوامل قدرت اقتصادی هستند باید به کارآفرین های جوان کمک کنیم تا کارها جلو رود و با مشارکت و ایجاد اتحاد در مردم کاری کنیم تا سرمایه اجتماعی در استان ها ارتقاء یابد.

علی عسکری با اشاره به اینکه باید گفتمان دین و انقلاب را گسترش دهیم، گفت: چهارمحال و بختیاری در رژیم گذشته در محرومیت بود اما در ابعاد جهانی قابل مطرح شدن است.

یلدای تکراری و پرحاشیه تلویزیون

شامپو پسته برای آبرسانی موها و تحریم رشد آنها

محلول تونیک تقویت و رویش مجدد مو بیز

رسانه ,های ,علی ,عسکری ,مردم ,کشور ,علی عسکری ,است و ,و سیما ,صدا و ,سازمان صدا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
nyasnaghsh colynchsubsterm nilufaranehes vakildartehran aliivmm learning2020photoshop motherofdevils samsungmobileaccessories roodbary-mehdi