اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,نیماکرمی

نیما کرمی مجری باسابقه تلویزیون هم به جمع منتقدانی پیوست که رفتار با ایرج ملکی و بردارزاده اش را در تلویزیون نامناسب می داند و از این بابت از صدا و سیما انتقاد دارد. .

به گزارش خبرآنلاین، حضور ایرج ملکی در برنامه <<ایرانیوم >> حاشیه های زیادی به همراه داشته است. به اعتقاد بسیاری از جمله نیما کرمی مجری باسابقه مجری برنامه رفتار مناسبی با این مهمان نداشته است.

کرمی در این باره نوشت: <<متأسفم برای برنامه سازی رو به زوال رسانه ملی. واقعاً یعنی فکری برای برنامه سازی درست ندارید. دوستان عزیز! شما حق ندارید به هرکسی اجازه دهید رو به روی دو انسان هموطن به هر شکل و ترتیبی قرار بگیرد و بعد مسخره شان کنید[اسکولشان بفرمایید] به خدا زشته، به خدا بده، تو رو خدا از برنامه سازی دست بردارید که هرچه ما تلاش می کنیم برای برنامه فاخر، شما همه چیز را زیر سوال می برید. وای بر من با این همه ابتذال در رسانه ای که روزی قرار بود دانشگاه انسان سازی باشد.>>

فیلم های کوتاه ایرج ملکی در شبکه های اجتماعی شهرت بسیار دارد. هر چند این فیلم ها پیش از این دستمایه شوخی های بسیاری قرار گرفته بود اما بسیاری اعتقاد دارند که رفتار مجری برنامه <<ایرانیوم>> با مهمانان برنامه شایسته نبوده است. صابر ابر هم با انتشار متنی در توییتر از این رفتار انتقاد کرده بود.

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,نیماکرمی

یلدای تکراری و پرحاشیه تلویزیون

شامپو پسته برای آبرسانی موها و تحریم رشد آنها

محلول تونیک تقویت و رویش مجدد مو بیز

برنامه ,کرمی ,رفتار ,های ,مجری ,ایرج ,از این ,نیما کرمی ,ایرج ملکی ,مجری برنامه ,که رفتار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
game-android-2020 soalatmotavaseteh alice10 peymanshahbazi ishadyw mnmusic3 amozzabanb lyviberso nasimtcv persian46